loader image
Search

دارالترجمه ویستاگستر

گروه مهاجرتی ویستا جهت تسهیل ترجمه مدارک مورد نیاز برای انجام امور مهاجرتی یا پروسه های دریافت روادید از سفارتخانه های مختلف به زبانهای انگلیسی، فرانسه، اسپانیایی و آلمانی، خدمات دارالترجمه رسمی را به همراه اخذ تاییدیه های لازم و  مهر رسمی قوه قضائیه به متقاضیان خود ارائه می نماید. انجام کلیه مراحل کار ترجمه بصورت غیر حضوری مقدور بوده و در اسرع وقت با بهره گیری از مترجمان مجرب و رسمی قوه قضائیه انجام می پذیرد. همچنین پرسنل گروه ویستا با توجه به ارتباط داخلی با بخش مهاجرتی، همکاری لازم را جهت دسته بندی و بررسی مجدد اسناد مورد نیاز سفارت خانه ها و یا ادارات مرتبط خواهند داشت.

مراحل ثبت سفارش و انجام کار ترجمه

ثبت سفارش و ارسال مدارک

همانطور که اشاره شد کلیه این مراحل با پیگیری مستمر پرسنل ویستا و از طریق تلفن یا آنلاین صورت می پذیرد و مدارک دریافتی از متقاضیان بررسی اولیه گردیده و پس از انطباق با اصول اسناد، بین مترجمین رسمی مجموعه توزیع و رسید دریافت آنها ارائه میگردند.

ترجمه مدارک

این مرحله نیز در ادامه آنچه شرح داده شد، توسط مترجمین رسمی قوه قضائیه انجام گرفته و با پیگیری پرسنل مسئول پرونده که با متقاضیان در ارتباط هستند، در زمانبندی مناسب آماده اخذ تاییدیه های مورد لزوم (اعم از دادگستری، وزارت امور خارجه، آموزش و پرورش و غیره …..) میگردند.

اخذ تاییدیه و مهمور کردن مدارک       

پس از تکمیل ترجمه مدارک و بررسی مجدد آنها توسط کارشناسان ویستا، نسبت به اخذ تاییدیه های مربوطه و یا مهر نهادهای ذیربط اقدام خواهد شد.

تصفیه حساب و ارسال مدارک

بلافاصله پس اخذ تاییدیه ها و ممهور شدن اسناد ترجمه شده، متقاضیان می توانند شخصا برای دریافت آنها به دفتر ویستا مراجعه و یا درخواست ارسال از طریق پست نمایند. همچنین چنانچه متقاضیان، پیگیری و انجام امور مهاجرتی خود را طی قراردادی به مجموعه ویستا واگذار نموده اند، این امکان وجود دارد که اسناد ترجمه شده، بصورت مستقیم در اختیار کارشناسان بخش مهاجرت قرار گیرد تا نسبت به پیشبرد پرونده مربوطه، به وکالت از طرف ایشان اقدام نمایند.

بدیهی است کلیه خدمات مذکور و مرتبط با ترجمه رسمی مدارک و اسناد، که توسط این مجموعه ارائه می گردند بر اساس نرخ نامه مصوب قوه قضائیه بوده که در سربرگ دارالترجمه رسمی دادگستری ارائه میگردند.

مراحل ترجمه

01

ثبت سفارش و ارسال مدارک

02

ترجمه مدارک
03

اخذ تاییدیه و مهمور کردن مدارک
04

تصفیه حساب و ارسال مدارک

برای دریافت مدارک و تعیین دقیق زمان و مکان با ما در تماس باشید